
Блок живлення до ноутбуку Vinga Lenovo 65W 20V 3.25А 7.9*5.5 (VPA-2032-LN7955-101)
519 ₴
- В наявності
- Код: 00-00059064
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вхідна частина схеми (первинний ланцюг) та що підключається до мережі 220 вольт:<br>Захищена від КЗ варистором та високошвидкісним запобіжником Має грозозахист (розрядники) аналогічні дорогим, фірмовим блокам живлення Реалізований ESD захист - від статичної електрики - Вихідна частина схеми (вторинний ланцюг) Реалізована передовим методом та має додатковий П-фільтр на керамічних конденсаторах Також має захист від КЗ на виході Пульсації під максимальним навантаженням 0,0025В (це менше ніж 0.013%)
- <
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.9 x 5.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴



