
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 90W 19V 4.74A 4.5*3.0 (VPA-1947-HP4530-101)
619 ₴
- В наявності
- Код: 00-00059068
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вхідна частина схеми (первинний ланцюг) та що підключається до мережі 220 вольт:an>
<ul>Адаптована під нашу нестабільну мережу і використовує компоненти зі збільшеним робочим діапазоном напруг Захищена від КЗ варистором та високошвидкісним запобіжником Має грозозахист (розрядники) аналогічні дорогим, фірмовим блокам живлення Реалізований ESD захист - від статичної електрики - Вихідна частина схеми (вторинний ланцюг) Реалізована передовим методом та має додатковий П-фільтр на керамічних конденсаторах Також має захист від КЗ на виході Пульсації під максимальним навантаженням 0,0025В (це менше ніж 0.013%)
<ul>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴



