
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (3.0*1.1mm) (AS45F3011)
552 ₴
- В наявності
- Код: 00-00006687
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V,
2.37A
(3.0*1.1 mm) (AS45F3011) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом ASUS, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
2.37A
(3.0*1.1 mm) (AS45F3011) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом ASUS, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V,
2.37A
(3.0*1.1 mm) (AS45F3011) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
2.37A
(3.0*1.1 mm) (AS45F3011) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 90-XB34N0PW00000Y, ADP-45AW, N45W-01 |
| Сумісність з ноутбуками | Asus;Samsung |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴

