Блок
живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) (AS40F2507) забезпечить не тільки швидке заряджання Вашого ноутбука, але й
гарантує безпеку у разі нестабільної роботи електромережі. Блок живлення
має якісні конектори з міцної й вогнетривкої пластмаси, що
забезпечує довговічне використання й надійність від загорянь. Адаптер
сумісний із більшістю моделей ноутбуків ASUS, тому може вдало
використовуватися для доповнення їхньої роботи. Перед під'єднанням переконайтеся в тому, що поєднується
Чи робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваним
ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука
PowerPlant ASUS 220V, 19V 40W 2.1A (2.5*0.7) (AS40F2507) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу
одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Він забезпечить
працездатність Вашого портативного комп'ютера в будь-який момент, коли це
буде необхідно. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити
блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.1 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 493 ₴


