
Блок живлення до ноутбуку Merlion SONY 90W 19.5V 4.7A, 6.5*4.4 (01789 / LSONY90/19,5-6,5*4,4)
396 ₴
- В наявності
- Код: 00-00098827
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Sony, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Sony |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴
