g>Блок живлення MERLION для ноутбука DELL 19.5V — забезпечить якісне надходження енергії на твій ноутбук, для роботи від мережі або для заряджання. Підійде більшості моделей DELL. Блок живлення MERLION — твій правильний вибір!
Як зрозуміти, що цей блок для твого ноутбука:
• Якщо в тебе зберігся старий блок живлення, візьми його в руки
• На наклейці має бути інформація про напругу (V) і силу струму (А)
• Перепиши її та звір із цим блоком живлення
• Зверни свою увагу на штекер, здебільшого він має підійти до твоєї моделі
Характеристики:
• Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
• Потужність: 90 W
• Напруга: 19.5 V
• Сила струму: 4.62 A
• Тип роз'єму: штекер 4.5*3.0 мм
• Тип корпусу: пластик
• Колір: чорний
• Довжина 0.9м
• Кількість у пакунку: 1 шт. (блок + кабель)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
- Ціна: 560 ₴

