or:#221f1f">Блок живлення для ноутбука
#221f1f">Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність: 65 W
Напруга: 19.5V
Сила струму: 3.34 A
Тип роз'єму: штекер 4.5.3*0 мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴

