
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
396 ₴
- В наявності
- Код: 00-00038633
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
or:#221f1f">Блок живлення для ноутбука
#221f1f">Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність 65 W
Напруга: 19V
Сила струму: 3.42 A
Тип роз'єму: штекер 3.0 х 1.1 мм
Тип корпусу: Пластик
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴
