
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35)
395 ₴
- В наявності
- Код: 00-00033230
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - універсальний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.35 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴
