Вид - універсальний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 3.0 x 1.35 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.35 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴

