Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | універсальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴

