Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.7 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.25 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 ₴


