Блок живлення до ноутбука 65W 19V, 3.42A, роз'єм 5.5 / 1.7 Acer (ADP-65JH) - оригінальний блок живлення для ноутбука, це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить харчування вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора у Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби.
Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на його параметри живлення і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати живлення вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
- Ціна: 957 ₴


