лазерний, монохромний, A4, 600 x 600, Друк моно - 20 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 150 аркушів, Вивід - 100 аркушів, USB, 264 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Інтерфейси | USB |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 197 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 8 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Призначення | Для дому |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | 150A |
| Також шукають | 3 в 1;зі сканером;недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процесора | 500 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 330 ₴




