Високоякісний друк із наднизькою вартістю відбитка
Попереднє заправлення тонером HP для друку до 5000 сторінок дозволяє скоротити експлуатаційні витрати. Знижуйте вартість відбитка завдяки заправному комплекту з тонером HP
Проста заправка оригінальним тонером HP всього за 15 секунд.
Скорочуйте час простою та поповнюйте тонер лише за 15 секунд завдяки комплектам для заправки тонером HP надвисокої ємності.
Висока продуктивність завдяки повному набору функцій.
Працюйте ефективніше завдяки функції двостороннього друку, автоподатчику на 40 аркушів, барабану перенесення зображень з ресурсом 50 000 сторінок та програмі HP Smart
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 312 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 345 мм |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Колір | Світло-сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 2 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 5-рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Linux;Mac OS X;Windows 10;Windows 8 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 210 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 4.8 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | HP 154A;HP 154X |
| Також шукають | 3 в 1;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 5.8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 сек |
| Частота процесора | 500 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 23 стор/хв |
| Ширина | 420 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 260 ₴




