
Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro 4103fdn (2Z628A)
24 485 ₴
- В наявності
- Код: 00-00086189
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 40 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 900 аркушів, Вивід - 150 аркушів, USB, Ethernet
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 2 |
| Максимальна кількість копій | 50 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 10000 стор |
| Оперативна пам'ять | 1024 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2.7" |
| Призначення | для малого офісу |
| Підтримувані ОС | Android;Chrome OS;iOS;Mac OS;Windows |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 1200 x 1200 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Сенсорний дісплей | є |
| Також шукають | 3 в 1;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Тип факсу | чорно-білий |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 105 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 485 ₴


