EcoTank забезпечує легкий та недорогий друк удома: резервуари для чорнил підвищеної місткості створені для простого заправляння, а конструкція контейнерів із замками дає змогу доливати чорнила лише потрібних кольорів.
Суцільна економія
Цей принтер EcoTank забезпечує значну економію витрат на друк, адже до комплекту поставки входить запас чорнила на період до 3 років2. Комплект змінних контейнерів забезпечує друк до 4500 чорно-білих або 7500 кольорових сторінок.
Різноманітність функцій
Завдяки функціям друку, сканування й копіювання, а також друку фотографій без полів (до 10 x 15 см), ви можете легко та швидко виконати низку завдань.
Технологія без нагрівання
Завдяки технології Epson Micro Piezo без нагрівання ви можете насолоджуватися швидким і високоякісним друком. Надійна й довговічна друкувальна голівка попередньо встановлена, тому ви з легкістю налаштуєте принтер.
Головні особливості:
- Багатофункціональний пристрій. Друк, копіювання та сканування
- Надзвичайно економний друк.Комплект змінних контейнерів забезпечує друк 4500 чорно-білих або 7500 кольорових сторінок
- Проста система резервуарів для чорнил. Насолоджуйтеся чистою повторною заправкою завдяки контейнерам із замками та фронтальним резервуарам
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Інтерфейси | USB |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 5760 x 1440 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 15 ст/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 50 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Призначення | Для дому |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | DL, A6, A5, B5, A4 |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 х 1200 |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A, C13T00S34A, C13T00S44A, C13T00S24A |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип друку | кольоровий |
| Швидкість кольорового друку | 15 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 33 ст/хв |
| Щільність паперу | 64 - 300 г/м2 |
- Ціна: 9 421 ₴







