
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA G3410 c Wi-Fi (2315C009)
7 573 ₴
- В наявності
- Код: 00-00095989
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Canon PIXMA G3410
Компактний, багатофункціональний принтер із модулем Wi-Fi і місткими багаторазовими чорнильницями для доступного за ціною друку документів з мобільних пристроїв і хмари, який підійде як для дому, так і для офісу.
Компактний пристрій із широкими можливостями підключення та великим запасом чорнил для друку, копіювання та сканування
Заощаджуйте завдяки неймовірно великому ресурсу чорнил і низькій собівартості друку високоякісних документів і яскравих фотографій, які пропонує цей надійний і багатофункціональний принтер для дому й офісу, оснащений модулем Wi-Fi і зручним підключенням мобільних пристроїв і хмари.
Неймовірно великий ресурс
Заощаджуйте значні кошти завдяки високій ефективності за рахунок великого ресурсу (до 6000 сторінок для чорного чорнила або 7000 сторінок для набору кольорових чорнил).
Високоякісний друк
Друкуйте високоякісні документи разом із технологією FINE від Canon і гібридною системою подавання чорнил: чорного пігменту для чіткого тексту, кольорових пігментів для яскравих фотографії без полів розміром до формату A4.
Інтелектуальне підключення
Без зусиль друкуйте і скануйте за допомогою мобільних пристроїв і хмари з програмою Canon PRINT (iOS і Android) з вбудованою службою PIXMA Cloud Link і підтримкою Mopria® (Android).
Простота використання
Насолоджуйтесь простотою роботи завдяки монохромному РК-дисплею діагоналлю 1,2 дюйми (3,0 см), на якому можна вибрати кілька копій і перевірити стан підключення до мережі Wi-Fi. Чорнильниці розташовані в передній частині пристрою, що полегшує контроль за рівнем їхнього заповнення.
Компактний і надійний багатофункціональний пристрій
Компактний і універсальний пристрій із підтримкою функції друку копіювання і сканування без проблем впорається з великими обсягами документів завдяки надійній системі подавання чорнил FINE. Ідеальний вибір для дому або офісу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при друкуванні | друк без полів |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна споживана потужність | 11 Вт |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 3.5 стор/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.2" |
| Призначення | Для дому |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | 10 x 15 см;13 x 18 см;20 x 25 см;A4;A5;B5;Com 10;DL;Legal;Letter |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 1.2 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-490 (C);GI-490 (M);GI-490 (PGBK);GI-490 (Y) |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;для фотографій;зі сканером |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Швидкість кольорового друку | 5 ст/хв |
| Швидкість монохромного друку | 8.8 стр/хв |
| Щільність паперу | 64 - 275 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 573 ₴



