
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF275dw c Wi-Fi (5621C001)
15 173 ₴
- В наявності
- Код: 00-00095314
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розширюйте можливості своїх робочих потужностей
Відкрийте для себе потужність невеликих принтерів із швидкими та надійними пристроями серії i-SENSYS MF270. Швидкість друку 29 стор/хв та двосторонній друк сприяють безперебійному робочому процесу, дозволяючи вам працювати розумніше, а не складніше.
Підвищення продуктивності
Збільште продуктивність, друкуючи, копіюючи та скануючи документи з надійних пристроїв. Надсилайте факси з MF275dw, економте час за допомогою функції двостороннього друку та використовуйте можливості підтримки широкого спектра носіїв малого розміру для створення документів формату A5 та A6R.
Захист конфіденційних документів
Захистіть свої документи, пристрої та мережу від вірусів і крадіжки даних завдяки системі комплексного захисту. Функціональні можливості включають функцію безпечного запуску й доступ до посібника з навігації параметрами безпеки.
Простота використання
Економте час завдяки легкому доступу до настройок і зручній навігації за допомогою інтуїтивно зрозумілої панелі дисплея. Просте підключення через Wi-Fi і мобільний друк дозволяють друкувати зі смартфонів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 369 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Гарантія | 12 |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 2 000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 256 сторінок |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 6-рядковий |
| Призначення | для малого офісу |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 600 х 600 |
| Розмір області що сканується | 216 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 4.8 Вт |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Тип факсу | кольоровий |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.3 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 173 ₴









