лазерний, монохромний, A4, 600 x 600, Друк моно - 28 стор/хв, Сканер - планшетний, Подача - 285 аркушів, Вивід - 50 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet, 1180 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet;USB;Wi-Fi |
| Вага | 12,9 кг |
| Висота | 405 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 375 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна споживана потужність | 1180 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 28 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 285 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 30000 стор |
| Об'єм пам'яті факсу | 256 сторінок |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Призначення | Для дому |
| Підтримка технологій прямого друку | Да |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 200 x 400 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.8 Вт |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 5.7 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 051;Canon 051H |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 8.2 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.2 сек |
| Частота процесора | 400 МГц |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт / с |
| Швидкість монохромного друку | 28 стор/хв |
| Ширина | 390 мм |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| інтерпольована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 101 ₴





