
Акумулятор до ноутбука PowerPlant ASUS D553M (B21N1329) 7.2V 4000mAh (NB430772)
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 00-00037553
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкої перезарядки.
Сумісний з:
ASUS:
D553M F453 F453MA
F453MA-BING414BLK F453MA-BING-WX355B
F453MA-BING-WX430B F453MA-WX212B
F453MA-WX397B F453MA-WX429B
F453MA-WX430B F553M
F553MA-B-WHITE P553
P553MA X403
X403MA X403MA2930
X403MA2940 X453
X453MA X453MA-0051AN2830
X453MA-0122CN3530 X453MA-0132DN3530
X553 X553M
X553MA X553MA2840
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,14 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 7.2V |
| Потужність | 30 Wh |
| Розміри | 230 x 65 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
- Ціна: 1 299 ₴


