Тип - Li-Ion, виробник аккумулятора - PowerPlant, ємність - 5200mAh, кількість комірок - 6cells, напруга - 11.1V, 0.3112 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Вага | 0.3112 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 58 Wh |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴

