Тип - Li-Ion, вид - оригінальний, виробник аккумулятора - DELL, ємність - 4255mAh, кількість комірок - 4cells, напруга - 11.4V, 0,28 кг., Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 0C5GV2;0H82T6;0W8GMW;C5GV2;H82T6;R8D7N;W8GMW |
| Місткість | 4255mAh |
| Вага | 0,28 кг. |
| Тип | оригінальний |
| Виробник аккумулятора | DELL |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 11.4V |
| Потужність | 4255 Wh |
| Розміри | 186x105x6 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴

