Якщо ви помітили, що час між заряджаннями скоротився є сенс задуматися про те, щоб придбати новий акумулятор для ноутбука.
Аккумулятор для ноутбука Dell Inspiron 3521 (MR90Y) 11.1 V, 5200mAh EXTRADIGITAL (BND3988) - новітня високотехнічна розробка є важливою частиною портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм. Завдяки сучасним технологіям, в літієво-іонному акумуляторі відсутній "ефект пам'яті" і він може підтримувати автономну роботу ноутбука більш тривалий час.
Купуючи акумулятори EXTRADIGITAL – ви отримуєте сертифікований товар, який повністю відповідає нормам і стандартам якості Держстандарту України. Акумулятор для ноутбука EXTRADIGITAL має ємність 5200mAh, він володіє невеликими розмірами і вагою, що робить його відмінним рішенням, якщо ви хочете зберегти компактні розміри і невелику вагу свого ноутбука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Вага | 0,305 кг. |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 272 х 50.5 х 28.7 мм |
| Тип | Li-Ion |
- Ціна: 2 403 ₴






