Тип - Li-Pol, вид - оригінальний, ємність - 5103mAh, кількість комірок - 3cells, напруга - 11.4V, 0,2 кг, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5103mAh |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип | оригінальний |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 3cells |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 290 x 100 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 752 ₴

