Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, ємність - 5400mAh, напруга - 10.8V, Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | A1281;MB772;MB772*/A;MB772J/A;MB772LL/A |
| Місткість | 5400mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 10.8V |
| Потужність | 58 Wh |
| Розміри | 250 х 80 х 11 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 532 ₴






