Кількість вентиляторів - 5, діаметр вентиляторів - 80 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 3000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвічування - немае, рівень шуму - 22.4 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 5 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | немае |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.4 дБ |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 1.90 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴



