PowerWalker VFI 3000 ICR IoT - це нове покоління ІБП, що пропонує інтуїтивно зрозумілий додаток для віддаленого моніторингу через хмару. ДБЖ швидко налаштовується і простий в обслуговуванні, а також дає можливість відстежувати робочий процес і миттєво усувати неполадки - незалежно від часу і місця. Цей хмарний моніторинг збільшує доступність і якість традиційного моніторингу, в той же час залишаючи місце для зниження витрат, масштабованості і аналізу тенденцій.
У цій серії ДБЖ використовується технологія подвійного перетворення і одиничний коефіцієнт потужності, що забезпечує доступність критично важливого обладнання та забезпечує чисту вихідну потужність для чутливих навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 160 до 300 В |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 6 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232/USB |
| Клас товару | базовий захист |
| Кількість вихідних розеток | 8 IEC |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | безперервної дії (online) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної току | чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 178 ₴




