Внутрішній накопичувач SSD Kingston Fury Renegade M.2 з відмінними швидкісними характеристиками ідеально підходить для апгрейду системи та підвищення продуктивності вашого ПК, ноутбука або ігрової консолі. Побудований на базі пам'яті 3D NAND TLC та оснащений сучасною системою охолодження, накопичувач забезпечує супер-швидкий запуск програм та додатків, а також стабільну роботу обладнання при пікових навантаженнях.
Основними характеристиками накопичувача є швидкість читання та запису. У SSD Kingston Fury Renegade M.2 із передовим процесором Gen 4x4. Оцініть супер-продуктивність накопичувача з підтримкою до 1 000 000 операцій вводу-виводу за секунду.
Внутрішній накопичувач має широку сумісність завдяки тонкому профілю. Невелика товщина та універсальний роз'єм для підключення дозволяють легко інтегрувати накопичувач у більшість існуючих систем.
Завдяки вдосконаленій системі відведення тепла з низькопрофільним графено-алюмінієвим тепловідводом забезпечується швидке охолодження компонентів накопичувача та підтримка більш високої продуктивності навіть при високих навантаженнях на систему.
Опціональна модель накопичувача із вбудованим алюмінієвим радіатором ідеально підходить для використання в ігрових консолях PS5. Ви отримуєте стабільно високу швидкодію та максимальну продуктивність будь-яких підтримуваних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 7300 Мб/сек |
| Швидкість запису | 7000 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові;великого обсягу;найкращі;швидкі |
| Серія | Kingston FURY Renegade |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| TBW | 4000 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Габарити | 80 х 22 х 2.1 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 7000 Mb/s |
| Вага | 7 г |
| Наработка на отказ | 1.8 млн. годин |
- Ціна: 16 190 ₴










