Захоплюючий досвід
Його 3-сторонній дизайн практично без полів забезпечує більше занурення, а його підставку можна регулювати, змінюючи нахил і висоту монітора, щоб ви могли створити ідеальне робоче середовище.
Працювати комфортніше
Його регулювання нахилу дозволяє створити набагато комфортнішу робочу обстановку.
Простіший і легший інтерфейс користувача
Ви можете налаштувати робочий простір, розділивши екран або налаштувавши основні параметри монітора лише кількома клацаннями миші.
Більш плавне та чітке зображення
Завдяки технології AMD FreeSync™ ви можете насолоджуватися всіма рухами, не затримуючись, навіть при низьких FPS. Відчуйте безперебійний плавний рух у швидких іграх із високою роздільною здатністю. Крім того, він усуває вібрацію та фрагментацію зображення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75х75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага з упаковкою | 3.9 кг |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 923 ₴






