Твердотільний накопичувач P310 M.2 значно прискорює запуск, завантаження та передачу даних у порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Удосконалена прошивка P310 пропонує технологію SmartECC, терморегулювання та наскрізний захист шляху даних для забезпечення цілісності, довговічності та надійності даних при виконанні повсякденних завдань. Підвищіть продуктивність комп'ютера за допомогою твердотільного накопичувача P310, щоб прискорити завантаження програм і підвищити загальну бездоганну продуктивність при передачі різних програм без затримок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 480 |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | робоче: 2.38 Вт, очікування: 0.38 Вт |
| Колір | Чорний |
| Серія | P310 |
| Швидкість записування | 1800 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 2100 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 127 ₴








