HP FX900 Plus
Створений для забезпечення найвищої продуктивності
HP FX900 Plus оснащений 4-канальним контролером Gen4 x4 і підтримкою NVMe 1.4, завдяки чому швидкість послідовного читання/запису досягає 7100 МБ/с і 6300 МБ/с.
Швидкість послідовного читання/запису досягає 7100 МБ/с і 6300 МБ/с.
Завдяки стандартному інтерфейсу M.2 2280 накопичувач HP FX900 Plus широко сумісний з основними моделями ПК, ноутбуків та інших пристроїв.
Сумісний із ПК, ноутбуками та PS5
Це ідеальний комплект для гравців у кіберспорт, творців контенту та професійних дизайнерів, які шукають твердотільні накопичувачі PCIe 4.0 останнього покоління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 г |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 2400 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.4 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 4 TB |
| Серія | FX900 Plus |
| Швидкість записування | 6500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 7400 Mb/s |
| Також шукають | SSD для комп'ютера;SSD для ноутбука;ігрові;великого обсягу;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.4 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 419 ₴

