Це лінійка бюджетних лінійно-інтерактивних ДБЖ для сегмента SOHO, призначені для корпоративних і домашніх користувачів.
Статус і стан ДБЖ можна відстежувати за допомогою світлодіодної індикації або через звукові оповіщення.
Лінійно-інтерактивні ДБЖ компанії FSP рекомендуються для забезпечення безперебійної роботи і захисту даних:
потужних персональних комп'ютерів і графічних станцій;
периферійної комп'ютерної та обчислювальної техніки;
простого телекомунікаційного обладнання (роутери, маршрутизатори, модеми тощо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,2 кг |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 2 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 320 x 182 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 344 ₴


