
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
12 203 ₴
- В наявності
- Код: 00-00094060
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ онлайн-типу: подвійне перетворення напруги без перемикання живлення
- USB-інтерфейс управління РК-дисплей
- Захист від короткого замикання
- Сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів
- Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
- Звукові та візуальні попереджувальні сигнали
- Захист від перезаряду та перерозряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для котлів;для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 203 ₴


