Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Вбудована пам'ять - 128 МБ, Оперативна пам'ять - 4 МБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 4 днів, 45 мм, Вага - 55.5 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amazfit |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вага | 55.5 г |
| Висота корпусу | 45.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчик освітлення | є |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Додаткові функції | будильник;вібрація;календар;погода;пошук годинника;пошук телефону |
| Оперативна пам'ять | 4 МБ |
| Операційна система | пропріетарна |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Розмір корпусу | 45 мм |
| Рівень захисту | IP68 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 10.8 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | круглі |
| Час автономної роботи до | до 4 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 185 ₴





