Тип - дитячі, Форма годинника - квадратні, Операційна система - Nucleus OS, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, 4G, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.4", Тип матриці - IPS, Роздільна здатність - 240 х 240, Вбудована пам'ять - 128 МБ, Оперативна пам'ять - 128 МБ, Тип зарядки - через Micro USB, Вага - 49 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GARMIX |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 700 мАг |
| Вбудована пам'ять | 128 Mb |
| Вага | 49 г |
| Висота корпусу | 56 мм |
| Гарантійний термін | 6 |
| Діагональ екрана | 1.4" |
| Змінний ремінець | Да |
| Інтерфейси | 4G;Bluetooth;Wi-Fi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель процесора | RDA8955 |
| Моніторинг | Geo-зони;контроль місця розташування |
| Оперативна пам'ять | 128 Mb |
| Операційна система | Nucleus OS |
| Підтримка SIM карт | nano SIM |
| Роздільна здатність | 240 х 240 |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | Дитячі |
| Тип заряджання | через Micro USB |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Форма годинника | квадратні |
| Ширина корпусу | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 846 ₴




