Пристрій Canyon Jondy CNE-KW44 – дитячий розумний годинник, з підтримкою SIM-карти та бездротовим підключенням до смартфона через фірмовий додаток Canyon Life.
Функції:
- Особлива SOS-кнопка
- Сповіщення тривоги
- Антиспам телефонна книга
- Двосторонні аудіодзвінки; голосовий чат; екстрений виклик.
- Віддалений моніторинг: контроль безпечної геозони; історія пересування.
- Музичний програвач; режим USB для передачі файлів з/на ПК; камера; фотоальбом; калькулятор; крокомір; секундомір; будильник; ігри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 512 МБ |
| Вага | 48 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.44" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір ремінця | зелений |
| Модель процесора | ASR3603S |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Операційна система | пропріетарна |
| Підтримка SIM карт | nano SIM |
| Роздільна здатність | 240x240 |
| Розмір корпусу | 43 мм |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | Дитячі |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 16 мм |
| Рівень водостійкості | від вологи і пилу |
| Форма годинника | квадратні |
| Частота процесора | 832 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴




