Vivobook 15 — продуктивний ноутбук від перевіреного роками бренду Asus. Пропонує збалансовану начинку, оснащений всім потрібним для ефективної роботи в офісі, навчання у закладі вищої освіти чи школі, відпочинку за переглядом фільму. Дозволить працювати ефективно та без гальмувань системи.
Особливості:
- екран Full HD розміром 15,6" дюймів;
- новітній процесор і достатні запаси пам'яті;
- повнорозмірна клавіатура.
Екран моделі виконаний у стандартних розмірах — 15,6" дюймів. Висока роздільна здатність дозволяє з комфортом переглядати зображення та відео, що корисно для роботи та відпочинку ввечері за улюбленим серіалом.
Центральний процесор представлений Intel Core i5-1235U. Він демонструє хорошу енергоефективність і швидкість в обробці даних. Зберігання даних покладене на місткий накопичувач SSD типу. Висока швидкість обробки інформації допоможе залишатися продуктивним на роботі та навчанні.
У ноутбуці передбачено сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax для максимально стабільної та швидкої передачі даних. Наявний широкий набір інтерфейсів для підключення периферійних пристроїв, аксесуарів, накопичувачів, серед яких є симетричний USB Type-C.
Клавіатура ноутбука зручна для набору тексту, адже має розділені клавіші. Також вона оснащена цифровою панеллю для вводу числових даних, що оцінять фінансисти, бухгалтери та студенти економічних факультетів, тобто користувачі, які часто мають справу з цифрами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.7 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 232.5 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Також шукають | 2023 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;для студента;до 25 000 грн;д |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 22 159 ₴







