
Термопрокладка Gelid Solutions 15W/mK 120x20x1.0 mm (TP-GP04-R-B)
299 ₴
- В наявності
- Код: 00-00003603
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопрокладка Gelid Solutions 15W/mK 120x20x1.0 mm (TP-GP04-R-B)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelid |
| Товщина | 1 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 20 мм |
| Теплопровідність | 15 W/m.k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


