Мобільні телефони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 1.77", 128x128, 4 Mb, 0.08 Mpx, Bluetooth, 1050 mAh, FM-радіо, темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Оснащення | FM-радіо |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Роздільна здатність екрану | 128x128 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1050 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 73 грама |
| Гарантійний термін | 13 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Кількість мегапікселів камери | 0.08 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 Mb |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;нотатки;світовий час |
| Обладнання | FM-радіо |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 109.6 x 46.7 x 12 мм |
| Тип SIM-картки | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴







