Безщітковий двигун SunnySky X Series X2820 V3 1250KV
Технічні характеристики:
- Діаметр статора: 28
- Товщина статора: 20
- Poles: 14
- Максимальна безперервна потужність: 1172 Вт
- Вага: 144 г
- ESC: 80A
- KV: 1250
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| KV | 1250 |
| Вага | 144 г |
| Висота статора | 20 мм |
| Гарантія | 1 |
| Діаметр статора | 28 мм |
| Максимальна потужність | 1172 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 983 ₴



