PowerWalker VFI — це серія онлайн-ДБЖ із технологією подвійного перетворення, призначена для захисту вашого критично важливого обладнання. Попри професійне застосування, серія VFI AT проста в експлуатації та постачається в компактному й економічному корпусі.
Кілька додаткових аксесуарів, як-от зовнішні акумуляторні батареї і комунікаційні карти, розширюють функційні можливості ДБЖ і дають змогу збільшити час автономної роботи
Особливості:
- Підтримка USB з інтерфейсним пристроєм (HID) і інтелектуальний слот для карт зв'язку
- Широкий діапазон вхідної напруги для всіх середовищ і підтримка генератора змінного струму
- Простота під'єднання доступних акумуляторів
- Екран автоматичного затемнення (ДБЖ вмикається одним натисканням кнопки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 80 до 300 В |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232/USB |
| Клас товару | для домашніх ПК;для робочих станцій |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (online) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 734 ₴



