Підтримка GPU
Ігровий блок живлення MPG може підтримувати графічні процесори NVIDIA GeForce RTX ™ 30 Series. Підготовлений для найвищих вимог, підтримка вводу-виводу джерела живлення MPG може підтримувати різні та універсальні способи підключення відповідно до конструкції роз'єму живлення різних графічних карт.
80 PLUS Gold
Ефективність вашого джерела живлення безпосередньо впливає на продуктивність вашої системи та споживання енергії. Сертифікація 80 PLUS Gold обіцяє нижче споживання енергії та вищу ефективність.
Тільки те, що тобі потрібно
Організація кабелів часто є найбільш клопітною частиною побудови ПК. Завдяки повністю модульній конструкції ігрового джерела живлення MPG це означає, що потрібно використовувати лише роз'єми, необхідні для збірки, що значно зменшує захаращення кабелів та спрощує загальну конструкцію системи.
Все організовано
Усі кабелі ігрового джерела живлення MPG плоскі і чорні. Плоскі кабелі полегшують управління кабелями та не викликають головного болю! Завдяки плоским кабелям вся система може бути більш організованою і мати більше місця для безперешкодного потоку повітря. Використовуйте потрібні кабелі, а решту зберігайте у комплекті кабельного мішка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| Гарантійний термін | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 4 706 ₴





