Кулер для процесора Noctua NH-L12S, алюміній/мідь, 1x120 мм, для Intel 115x/1200/2011/2066, AMD AMx/FMx, до 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1200, AM4, 1151, 2011-3, FM2, FM2+, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 15 мм |
| Рівень шуму | 23.6 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активний |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴

