Універсальне рішення
Vinga CS114 — класичний комп'ютерний корпус формату Midi-Tower для материнок ATX та Micro-ATX. Відмінно підійде для створення на його основі комп’ютерних систем різного рівня складності та призначення. Стінки і внутрішні деталі корпуса виготовлені з високоякісної листової сталі товщиною 0.4 мм.
Гнучкість конфігурацій
x;text-align:justify">Корпус надає можливості для установки відеокарти довжиною до 330 мм та кулера охолодження для процесора висотою до 150 мм. Внутрішній простір моделі сегментується на 7 слотів PCI.
Додаткові можливості
Для підключення, управління і контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 2xUSB 2.0, HD AUDIO + MIC, кнопки і індикатори Power, Reset. У корпус вбудовано блок живлення, потужністю 450W.
Ніякого перегріву
У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити до 4-х додаткових вентиляторів. У поєднанні з перфорованими панелями та вентиляційними решітками вони будуть забезпечувати ефективне відведення тепла з корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова модель VINGA | Vinga CS114 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 1.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,4 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8 см;Front 3x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX |
| Розмір, мм | 173 х 410 х 370 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 450 ₴








