Мультимедійні можливості
- FreeSync: технологія Freesync дає нагоду позбутися від розривів зображення під час динамічної зміни кадрів
- Режим Game Mode: ігровий режим Game Mode миттєво оптимізує налаштування кольору та контрастності залежно від гри для максимального задоволення від ігрового процесу
Менше навантаження на очі
- Режим Eye Saver Mode: блакитне світіння у разі тривалого впливу негативно впливає на зір, режим Eye Saver Mode знижує навантаження на очі під час роботи за монітором за допомогою зниження інтенсивності блакитного світіння.
- Технологія Flicker Free: технологія забезпечує захист очей від постійного напруження, викликаного мерехтінням, і дає змогу довше працювати.
Прекрасна якість зображення
Широкі кути огляду вертикально та горизонтально (178/178 град.) Забезпечують прекрасну видимість зображення на екрані під будь-яким кутом. Чи будете ви сидіти, відкинувшись на спинку крісла, або зберетеся навколо монітора разом із друзями, широкий кут огляду дасть змогу кожному бачити ідеальну картинку з будь-якого положення.
Енергозберігаюча технологія Samsung знижує рівень споживання енергії та впливу на довкілля
Еко- та енергоощадна технологія знижує яскравість екрану для підвищення енергоефективності. Доступне ручне (25%, 50%) й автоматичне (зменшує споживання приблизно на 10%) регулювання яскравості чорних секцій екрану.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота видимої зони | 296.46 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -2° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри без підставки | 539.7 x 321.3 x 49.9 мм |
| Розміри з підставкою | 539.7 x 425.4 x 236.4 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Колір корпусу | Dark Grey |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 336 ₴










