Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4.5 А·год |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 90 х 70 х 101 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴




