для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 300 Вт, 500 В*А, апроксимована синусоїда, 145 до 290 В, 12V / 4.5AH x 1, LCD - без дисплея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 145 до 290 В |
| Вихідна напруга | 500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 4.5AH x 1 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 107 ₴


