Вентилятор ID-Cooling NO-12025-XT забезпечений крильчаткою з 9 лопатями, що обертаються зі швидкістю 1800 об / хв. Хто має габарити 120 х 120 мм вентилятор з легкістю розміщується на штатному місці комп'ютерного корпусу будь-якої конфігурації і фіксується за допомогою гвинтів. Довговічність і надійність вентилятора забезпечена його гідродинамічним підшипником ковзання, який також гарантує невисокий рівень шуму пристрою при роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 700RPM |
| Особливості | немае |
| Повітряний потік | 76.16 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32.5 дБ |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



