Vinga CL3012— система охолодження, яка розроблена спеціально для процесорів AMD і INTEL. Вона підтримує 16 різних сокетів з числа найбільш поширених на ринку. Радіатор моделі виготовлений з високосортного алюмінію.
Довжина лопастей в кулері — 12 см, а гранична швидкість, яку він може розвивати, становить 2000 об/хв. Завдяки такому співвідношенню характеристик пристрій видає повітряний потік потужністю 67.96 CFM, але, незважаючи на таку високу інтенсивність поширення повітряних мас, він працює зовсім тихо.
В якості інертної основи механізму конструкторами узятий гідродинамічний підшипник. Його перевага полягає в тому, що в процесі обертання він змащує сам себе. Таким чином, термін його експлуатації значно більше, ніж у випадку з аналоговими виробами.
Пристрій обладнаний ARGB підсвічуванням. Окремо варто відзначити високі показники TDP: Vinga CL3012 здатна розсіювати до trong>160 Вт тепла. Підключення до джерела живлення на материнській платі здійснюється через роз'єм 4-pin PWM та 3-pin, відкриває широкі можливості для оперативного регулювання частоти обертів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 158 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3.36 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;червоний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 160 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Під сокет | 1151;1200;1700;2066;AM4;FM2;FM2+;1150;1155;1156;2011;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Система підшипників | гідравлічний |
| Струм споживання вентиляторами | 0.28 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 010 ₴



